رپرتاژ

مراکز خدمات درمانی

خدمات ما برای کیست؟ مراکز خدمات درمانی(بیمارستان ها، پاراکیلینیک ها، شرکت های تجهیزاتی، پزشک ها)

مجموعه شما برای بازاریابی اخلاقی و علمی پزشکی، نیاز به یک تیم حرفه ای در این حوزه دارد. کارشناسان ما برای حفظ سهم بازار شما تلاش
می کنند و برنامه های زمانبندی شده مناسبی جهت افزایش سهم بازار شما طراحی خواهند کرد و برای ایجاد مزیت های رقابتی جدید در فضای کسب و کار خدمات درمانی، پلن کسب و کار طراحی می کنند تا در نهایت باعث رونق شهرت و اعتبار شما شده و بازگشت سرمایه های تان با سرعت بالاتری انجام گردد.

پس باید بگوییم؛ برای انجام این کار شما می بایست یک رابطه عمیق و بلند مدت با یک شرکت مشاوره بازاریابی خدمات درمانی داشته باشید تا پس از آنکه شناخت دقیق و فهم مشترک از چشم اندازهای شما ایجاد شد، برای دستیابی به اهداف تان شما را یاری نماید.

مراحل بازاریابی اخلاقی پزشکی

مرحله اول : معاینه

کارشناسان ما، با بهره‌گیری از جدیدترین روش‌های علمی تحقیقات بازار، وضعیت کسب و کار شما را نسبت به رقبا سنجیده و نقاط قوت، ضعف و بهبود کسب و کارتان را شناسایی می‌کنند. نتایج این تحقیق، ایجاد یک فرآیند عارضه‌یابی سیستمی خواهد بود.

مرحله دوم : تشخیص

خروجی فرآیند عارضه‌یابی سیستمی، فرمول‌های جدید برای ارتقاء درآمد و اعتبار برند شما خواهد بود.با بررسی نقاط قوت، ضعف و بهبود، کم‌هزینه‌ترین راه‌کارها برای خروج از وضعیت فعلی و قرار گرفتن در روند سوددهی و بازدهی بیشتر، ارائه خواهد شد.

مرحله سوم : درمان

راه‌کارهای ارائه شده توسط تیم مارکتینگ و برندینگ، تبدیل به یک برنامه اجرایی می‌شود تا ما را در تحقق اهداف سازمانی از پیش تعیین شده، نظیر افزایش شهرت، اعتبار و کسب درآمد بیشتر یاری نماید.

آیا بازاریابی اخلاقی پزشکی؛ همان چیزی است که دنبال آن هستید !

 

یک پلن بازاریابی و برنامه ریزی برای مرکز خود دریافت کنید

موفقیت بازاریابی شما با یک برنامه «تاریخچه، معاینه، تشخیص و درمان» آغاز می شود. تیم ما اهداف، رقابت، نقاط قوت و ضعف، بازار، حضور آنلاین، بازاریابی گذشته، بودجه و موارد دیگر را بررسی می کند …سپس توصیه های”بهترین شیوه” را هم بصورت شخصی و هم بصورت کنفرانس ویدیویی به شما ارائه میکنیم. ما همه چیز را با یک برنامه بازاریابی ۱۲ ماهه ی مشخص ، که گام به گام چگونگی دستیابی به اهداف را مشخص می کند، مستند می کنیم.

بازاریابی آنلاین خود را آغاز کنید

آیا می خواهید بیماران بیشتری را از اینترنت جذب کنید؟ تیم بازاریابی دیجیتال ما برای کمک به شما، اینجاست. در حقیقت، ما متخصص تبلیغات جستجو و نمایش، بهینه سازی موتورهای جستجو، مدیریت اعتبار، رسانه های اجتماعی، وب سایت ها، صفحات فرود و موارد دیگر هستند. علاوه بر این، ما یک شریک تصدیق شده ی گوگل هستیم.

 

ما در ارائه روشهای جدید خدمات بهتر به بیماران، بیمارستان شما تخصص داریم

اگر به دنبال بازاریابی اخلاقی و علمی هستید؛ بگذارید به شما در معرفی بیمارستان و پارکیلینیک ها برای جذب و نگهداری هرچه بهتر بیماران، کمک کنیم. نقاط ضعف مجموعه شما را شناسایی و آنها را برطرف می کنیم و ضرب آهنگ رشد اقتصادی را برایتان ایجاد می کنیم.پیشنهاد ما در این بخش طراحی یک طرح تبلیغاتی مناسب برای شما می باشد.

یک طرح بازاریابی و برنامه ریزی برای سیستم خود دریافت کنید

موفقیت بازاریابی خدمات درمانی، با یک برنامه «تاریخچه، معاینه، تشخیص و درمان» آغاز می شود. تیم ما اهداف، رقابت، نقاط قوت و ضعف، بازار، حضور آنلاین، بازاریابی گذشته، بودجه و موارد دیگر را بررسی می کند

سپس ما به شما “بهترین شیوه” جهت مارکتینگ و برندینگ، سازمان تان را ارائه خواهیم داد. شما می توانید با جلسات حضوری شخصی و یا از طریق کنفرانس ویدیوی وب، طرح بازاریابی خدمات درمانی خود را دریافت نمایید

ما همه چیز را با یک طرح بازاریابی ۱۲ ماهه ای مشخص که گام به گام چگونگی دستیابی به اهداف خود را مشخص می کند، مستند می کنیم.

تیم آموزش فروش و بازاریابی ما به شما برای رفع چالش ها کمک می کند

اگر می خواهید دغدغه های شما در مورد بازاریابی و فروش هر چه بهتر محصولاتتان کم شود، پس بگذارید با کمک به کسب و کارتان، شما را در غلبه بر چالش های پیش رو ، دستیابی به اهداف و بهبود خط پایان فروش تان، یاری رسانیم.

با پلن های آموزشی نگاه آرمانی، یک فرایند مشارکتی برای بهبود برنامه بازاریابی خود ایجاد کنید

آیا شما یک شرکت تجهیزاتی و یا دارویی وابسته به صنعت پزشکی هستید، که می خواهید فروش را به پزشکان افزایش داده و باعث رشد سهم بازار محصولات تان گردید و یا می خواهید برای موفقیت خود در جذب بازار رقابتی بخش بازاریابی و فروش تان را بهبود بخشید؟ دپارتمان آموزش فروش نگاه آرمانی می تواند یک شریک استراتژیک برای رسیدن شما به اهدافتان باشد.

آیا می دانید طرح وفاداری پزشکان چیست؟

اگر می خواهید برای چالش های پیش روی بازاریابی امروز راه حل مناسبی پیدا کنید، ما در مجموعه نگاه آرمانی می توانیم، چالش های پیش روی شما را شناسایی کنیم و برایتان بگوییم که پزشکان چه دغدغه هایی درباره محصولات و خدمات شما در مقایسه با رقبا دارند؟

با روش های علمی و کاملا استاندارد به تدوین طرح وفاداری پزشک می پردازیم و با ارایه خدمات بهینه به آنها باعث افزایش سطح فروش شما خواهیم شد. راه حل های جدید را به شما پیشنهاد می کنیم و فروش منحصر به فردی برایتان ایجاد خواهیم کرد.

درباره برنامه های آموزشی ما برای پزشکان بیشتر بدانید

تیم آموزش نگاه آرمانی به شما در طراحی و برگزاری رویدادهای، ویژه پزشکان کمک می کند. ما برای معرفی و فروش محصولات شما به پزشکان برنامه های خلاقانه ای جهت ایجاد کارگاه های آموزشی و سمینارهای سفارشی داریم.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *